TesettürAy.com

Tesettür Hamile Giyim

Tesettür Yazlık Yeşil Renkli Kombinleri

2016 Yılının En Güzel Tesettür Abiyeleri

Tesettür Hamile Kombinleri

Yepyeni Başörtüsü Modelleri

İnancınızı ve şıklığınızı tamamlayan yeni başörtüsü modelleri

Başörtüsü denince akla eşarp ve şal modelleri gelir. Her üründe olduğu gibi, bu ürünlerde de yıldan yıla değişen ve gelişen bir moda vardır. Tarz ve şık görünmek isteyen bayanlar, modaya ayak uydurur. Haliyle tesettürlü hanımlar da tarzını ispatlamak için başörtülerinde yılın trendlerini kullanmaya özen gösterir. İşte yepyeni başörtüsü modelleri;

Yepyeni Başörtüsü Modelleri

Püsküllü şal modelleri

Bu yılın en güzel ve en tarz başörtüleri arasındadır. Şıklığı ve asilliği bir araya getiren bu eşsiz ürünler, size etkileyici bir doğal güzellik kazandırır. Makyaj konusunda aşırıya kaçmamanız, doğal durmanızı sağlar. Yepyeni başörtüsü modelleri ile dini kurallara uygun giyinmek isteyen Müslüman bayanlar, ibadetlerini yerine getirirken bir taraftan da şıklığı elinde tutmayı sağlıyor.

Yepyeni Başörtüsü Modelleri

Dantelli şal modelleri

Estetik görünüm veren dantel, birçok kıyafet çeşidini olduğu gibi, başörtüsü modellerini de ele geçirmiş durumdadır. Bu yıl çok trend olan dantel işlemeli şallar, genç kızların çok talep ettiği ürün gruplarından biridir.

Yepyeni Başörtüsü Modelleri

Şık ve endamlı eşarp modelleri

Şallar tesettür modasında çok tercih edilir olsa da eşarp modellerinin yeri bir ayrıdır. Özelikle davet ve özel günler için eşarp seçmek en mantıklısı olur. Yepyeni başörtüsü modelleri arasında çok iyi tasarlanmış, modern görünen eşarp modelleri vardır. Bina ve şehir işlemeli eşarplar yılın en çok talep gösterilen eşarp modelleri arasında yer bulmuştur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Mevra 2016 Yaz Trendleri

Mevra 2016 Yaz Trendleri

3 Temmuz 2016
Dantel Şal Renkleri

Dantel Şal Renkleri

8 Haziran 2016
Armine Abiye Modelleri

Armine Abiye Modelleri

6 Haziran 2016
En Yeni Eşarp Modelleri

En Yeni Eşarp Modelleri

17 Mayıs 2016