TesettürAy.com

2017 Al-Marwah Tesettür giyim modelleri

Türban ile Başörtüsü arasındaki fark nedir ? Cilbab nedir ?

Çok Beğenilen Ferace Modelleri

ModaNisa’dan Fuşya Tesettür Modelleri

Tesettur Yaz ve İlkbahar Modelleri ve Renkleri

Tesettür Giyim 15 Mayıs 2016

Yaz ve ilkbahar ayları insanları kendilerini taze hissetmeye başladıkları, yeniden doğmuş gibi hissettikleri aylar olarak bilinir ve bu aylarda insanlar daha çok açık renkler giyimeyi severler. Açık mavi, sarı, pembe, beyaz ve bunlara benzer yakın birçok renkler bulunmaktadır. Tesettür yaz ve ilkbahar modelleri ve renklerinde de aynı durumlar geçerlidir. Açık tonlarda tunik veya elbise ve üzerine benzeri tonlarda eşarp takınca, tam bir yaz veya ilkbahar modası oluveriyor. Tesettür giyinmek, kapalı giyinmek anlamına gelmektedir ve kadınlar için özgü bir giyim tarzıdır, fakat kapalı giyinecekler diye yaz aylarında ve kış aylarında kendilerini de kapatmaları gerektiği anlamına gelmez.

Tesettur Yaz ve İlkbahar Modelleri ve Renkleri

Dolayısıyla kadınlar yaz ve bahar aylarında gardroplarını karıştırırlar ve bütün yaz ve ilkbaharda giyebilecekleri tesettür kıyafetlerini araştırırlar. Eğer eksikleri varsa da alışverişe çıkarlar. Tesettür giyinmek zor değildir, sadece bir yaşam biçimi tarzına getirmek gerekiyor. Tesettürlü olmak, başınızın bağlı olması gerektiği anlamına geliyor, yani bir eşarp ile başınızın örtülü ve saçlarınızın görünmemesi gerektiği anlamına gelmektedir. Bu konulara dikkat eden her kadın, kendine uyan ve yakışan yaz ve bahar koleksiyonlarını giyebilmektedir. Kaldı ki özellikle tesettürlü kadınlar için yaz ve bahar koleksiyonları çıkarılmaktadır. Farklı renklerde ve desenlerde tesettürlü giyim ürünleri bulabiliyorlar. Tesettürlü olmak özellike İslam ülkelerinde yaşayan kadınlar için bir zorunluluktur, fakat elbette herkes kendi istediği gibi giyiniyor ve dolayısıyla yaşıyor.

 

Tesettür mağazalarına gittiğinizde veya internetten baktığınızda, farklı desenlerde ve renklerde tesettür kıyafetleri bulabilirsiniz. Özellikle yaz ve bahar koleksiyonlarına baktığınızda, çiçekli ve böcekli desenler bulabilir, açık renkte farklı tesettür kıyafetleri bulabilirsiniz. Genelde beyaz üzerine farklı renklerde desenler olabilir veya bazı kıyafetler düz renkli olabilir, fakat dışarıya çıktığınızda yaz veya bahar havasını size hissettirecek tarzda bir renkte olabilir. Bir kıyafetin hem tesettür olması hem de bahar aylarına uygun olması aslında zor değil, çünkü sadece uzun bir elbise ya da etek, hatta gerekiyorsa pantolon tarzı bir giyisi ile beraber başı kapalı olduğu zaman, tesettürlü bir giyim tarzı olmaktadır. Tesettürlü giyinmek zor değil, sadece kadının istemesi gerekiyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Fulyan 2017 Tesettür Giyim

Fulyan 2017 Tesettür Giyim

23 Ağustos 2016