TesettürAy.com

Ferace Modelleri Fatih

Tesettür Turkuaz Renkli Modelleri

Tesettür Anne Çocuk Kombinleri

Tesettürlü Sünnet Annesi Kıyafetleri

Tesettür Modasına Uygun Aksesuarlar

Tesettür Aksesuar 18 Nisan 2016

Tesettür modasına uygun aksesuarlar

Kadınlar için kıyafetlerin önemi kadar, aksesuarların önemi vardır. Çünkü aksesuar olmaksızın yapılan tarz, eksik kalır. Bir teşbih yapacak olursak, nasıl ki yemek ne kadar iyi olursa olsun tabak iyi süslenmemiş, iyi dizayn edilmemişse içeriği güzel olsa da beğenilmiyorsa, aksesuar yoksunu bir giyim tarzı da güzelliğini gösteremez. Tesettür giyim tarzında, vücudun tamamen örtülü olması nedeni ile şıklık sağlamak için bu tür aksesuarlara başvurulur.
Tesettür Modasına Uygun Aksesuarlar

Uzun kolyeler

Tesettür modasında uzun kolyelerin değeri büyüktür. Özellikle süz yapılı tunik tercih eden bayanlar, bu tür takılar kullanabilir. Giymiş olduğunuz ürünler bağlamında, takının çeşidini seçmekte özgürsünüz. Lakin gerek renk gerekse model açısından kıyafetleriniz ile uyumlu olan kolye tiplerine yönelmeniz, sizin için faydalı olur.

Tesettür Modasına Uygun Aksesuarlar

Eşarp kullanımında aksesuar seçimi

Genel olarak yapıları hareketli olduğu için eşarp seçerseniz, bileklik kullanımına gidin. Kolye takmamanız, taksanız dahi çok sade olmasını tercih edin. Bilekliklerde zincirlik, püsküllü v.b hareketli ürünlere yer vermeniz uygundur.

Doğal taşlar

Bilindiği üzere doğal taşların insan psikolojisine etkileri vardır. Tesettüre uygun aksesuar seçerken doğal taşlara yönelerek hem şık olabilir hem de günün iyi geçmesinde bu taşlardan yararlanabilirsiniz.

Tesettür Modasına Uygun Aksesuarlar

Halhal kullanımı

Tesettür modasında aksesuar çeşitlerinden biri olarak kullanılır. Bilindiği gibi bu yıl bilek boy pantolonlar çok modadır. Spor giyim tarzında bilek boy pantolon, sandalet ikilisine halhal ile üçleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir