TesettürAy.com

Diesre Tesettür Giyim Modelleri

Birbirinden Şık Tesettür Tunikleri

Tesettür Kap 2017 Modelleri

Lacivert Renkli tesettür kombinleri 2016

Tesettür Markalarında Sezon Sonu indirimi

Tesettür Giyim 6 Ağustos 2016

Tesettür Markalarında Sezon Sonu indirimi

Tesettür giyim 2016 yaz sezonunu ünlü markaların iddalı indirim kampanyaları ile son bulmaya hazırlanıyor.İşte iddalı yaz sezon indirimleri yapmakta olan tesettür markaları şunlar;

Tesettür markalarında beklenen 2016 yaz sezon indirimleri başladı ! Tesettür giyim sektöründe ki önde gelen markaların ürünlerinde %60’a varan indirimler yapmaya başlamış durumdalar. Hızlı davranmanın zamanı geldi bu birbirinden kaliteli markaların yaz sezon sonu indiriminden faydalanıyor. Elbiselerden,feracelerden , eşarplara, tesettür abiyelere, tuniklerden etek modellerine ve akla gelebilecek her ürün grubu bu büyük indirimlerden nasibini almaktalar. TesettürAy her zamanki gibi sizlere site site indirim fırsatı yakalama derdinden kurtarıyor herpsini sizelere sunuyor. 2016 tesettür giyim yaz sezonunun son indirimli tesettür giyim ürünlerini bir araya topluyor.

Tesettür Markalarında Sezon Sonu indirimi

 2016 Yaz Sezonunun En çok İndirimli Tesettür Giyim Markaları

2017 tesettür giyim sezonunun açılmasına kısa vakit kalmışken 2016 sezonun sonlarına büyük indirimleri ile kapanmaya hazırlanıyor. 2016 tesettür giyim yaz sezonunda büyük ölcüde indirim yapan ünlü markalar ise Tuğba Venn, Shayan,Armine, Setrms, Nihan,  Kayra, Zernişan,Doque, Puane ve Nursima. Bu ünlü tesettür giyim markaları 2017 kış sezonu açılışından önce geçtiğimiz sezona ait ürünlerinde iddalı indirimler yapıp ellerindeki ürünleri bitirmek için kampanyalar yapmaktalar. Bu ünlü markaların kaliteleri herkez tarafından bilindiği için ürünlerine ilginin büyük olduğunu sizlere söylemek isteriz.Bu fırsatı sakın kaçırmayın üzülen siz olmayın.Modayı ve yeni ürünleri çıkınça alma gibi bir huyunuz yok ise bu fırsat tam sizlere göre diyebiliriz.

Tesettür Markalarında Sezon Sonu indirimi

Armine Giyim Kalitesini %50 İndirimleri ile Yakalayın

Armine tesettür giyim markası özellikle yaz sezonuna ait olan ürünlerinde indirimi grup halinde yaptıklarını söylemek tabiki mümkün. Bu aralar Armine giyimin indirimde olduğu ürünler ise bluzler den başlıyarak  etek modellerive gömleklerdir. Armine giyim markasının bu benzersiz ürünlerini %80 gibi ciddi bir indirim ile sahip olabilirsiniz.

Tesettür Markalarında Sezon Sonu indirimi

Doque Tesettür giyim Markasında %75 İndirim

Tesettür markalarının arasında Doque’nin indirimleride ciddi ölçüde büyüktür. Sadeliği ve farklılığı ürünlerine yansıtan başarılı firmalar arasında ve konu minimal tasarım olunca ise akla ilk gelebilen marka Doquedir. 2016 sezonunun bitimine yaklaştığımız bu günlerde 2017 ürünleri için yer ayırmak isteyen doque 2016 sezon ürünlerine %75’e varabilen indirimleri ile büyük ilgi  oldağı. Örneğin 539.35 TL’lik Doque marka montu bu aralar sadece 129,99 TL’ye alabilirsiniz.

Tesettür Markalarında Sezon Sonu indirimi

2016 Sezon Sonu Kampanyasında Setrms tesettür giyim ve Kayra tesettür giyim ’de Tüm ürünlerde Etiketin Yarısı İndirim yapıyor

Belkide klişe bir tabir olabilecek ama kaliteyi ucuza satın almak istiyorsanız Setrms ve Kayra markalarının 2016 sezon sonu indirimli ürünlerine göz atınız. Tesettür giyimin zirvesin de olan  iki markası 2016 sezon sonu kampanyasında yanlış duymadınız tüm ürünlerde etiketin yarı fiyatına satışları devam etmektedirler.Kendi tarzına uygun bir çok ürünleri hem kalitelisini hem de uygun bütçe ile Setrms ve Kayra markalarında bulabileceksiniz.

Kaydet

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Fulyan 2017 Tesettür Giyim

Fulyan 2017 Tesettür Giyim

23 Ağustos 2016