TesettürAy.com

2016 Yılının Tesettür Gelinlikleri

Tesettürde Yeşil Tunik Kombinleri

Tesettür Etek Modelleri ve Fiyatları

Diesre Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Kot Elbise Modelleri

Her mekana göre kombin edilebilmesi ayrı bir artıdır. En güzel en yeni tasarımlar ile modacılar hazırlıklarını yapmışlar. Bu yıl en çok tercih edilecek modeller? Kot elbise nasıl kombin edilir? Tesettür giyimin vazgeçilmezi olan kot elbiseler Bu sene kol ve sırt kısmına ayrı detaylar verilmiş çaprazlama yapılarak , ek kumaş eklenerek farklı bir görünümler yakalanmış. Önden düğmeli ve bel kısmında kemerli kot elbiseler de en dikkat çeken modeller arasında.

Kot elbiseleri istediğiniz eşarp ile kombin edebilirsiniz kot rengi tüm renkler ile uyumludur. Kot tunikler de kot elbiseler kadar beğeniliyor. Tesettürlü bayanların en çok dikkat ettiği özellik vücut hatlarının belirgin göstermemesidir. Kot elbise de tesettürlü bayanların en çok tercih etmesinde ki etkendir. Haydi bayanlar sizin dolabınızda hala kot elbise yok mu? O zaman hemen alışverişe birbirinden farklı modellerden seçmenin vakti geldi ister sırt detayı olan ister yıllardır hep tercih edilen düz kot elbiselerden tercih edin. Önden fermuarlı elbise modellerini de tercih edebilirsiniz. Benim en çok beğendiğim kot elbisede kollarda farklı kumaştaki detay onunla birlikte o renkte eşarp taktığınızda kombin hazır . Güzelliğinize güzellik katın haydi:)

Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış.

Esra 21 Haziran 2016

Bu elbiseleri nasıl alabiliriz

Tadmin 21 Haziran 2016

sefamerveye bakınız

Meryem Dèmir 25 Haziran 2016

Orada yok ya 9 numaralı kot elbise

Tadmin 25 Haziran 2016

sefamerveye bakınız

Dondu yetgin 28 Ağustos 2016

Merbalar ben numarasida fiyatida yok ustunde gogsunde dantel blinde bagcik detayi var bu elbiseyi almak istiyorum nasil alabilirim
Bi

İlginizi Çekebilir
Fulyan 2017 Tesettür Giyim

Fulyan 2017 Tesettür Giyim

23 Ağustos 2016