TesettürAy.com

Modahira ile Genç Tesettür Giyim

Tesettür Eşofman Modelleri ve Fiyatları

Tesettürlü Spor Giyim

Birbirinden Şık Tesettür Tunikleri

Tesettür Giyimde Renk Kombini

Tesettür Kombinleri 30 Nisan 2016

Tesettür giyimde renk kombini son derece önemli ve hassas bir konudur. Çünkü detayların fazla olduğu tarzınızda, doğru renk seçimi yapamamak felaket getirebilir. Peki doğru renk uyumu nedir? Nelere dikkat ederseniz tesettür giyimde renk kombini sağlamış olursunuz? Bu soruların cevabını vereceğiz. Öncelikle renklerle ilgili bazı kısa bilgileri paylaşmakta fayda var. Sarı ya da kırmızı rengi seviyorsanız favoriniz sıcak renkler demektir.

Bu renkler veya bir turuncu, aynı zamanda dikkat çekicidir, ekleyelim. Şayet, mavi, yeşil renkler tarzınızsa; soğuk rengi kıyafetine yansıtanlardansınız. Siyah, beyaz ya da karışımından oluşan gri renkler için nötr ifadesini kullanırız. Önemli olan bu renkleri birlikte kullanabilmek. İşte o zaman kombinde uyumu yakalamış olacaksınız.

Tesettür Giyimde Renk Kombini

Giyiminizde kombin yaparken renk seçiminiz üçü geçmemelidir. Dikkat çekici bir renk tercih ettiyseniz, o rengi kombinlemek için baskın rengin hafif tonlarıyla devam etmeniz gerekir. Örneğin kırmızı bir eteğiniz varsa, gömlek ya da diğer detaylarınız kırmızının daha açık tonlarından oluşmalı. Canlı ve baskın renkleri eşarbınızda tercih ediyorsanız; yüzünüz olanca güzelliğiyle ön plana çıkacaktır. Yeri gelmişken belirtelim; şal ya da eşarbınızın rengini belirlerken kıyafetinizin desenleri kritik rol oynar. Hareketli bir gömlek ya da etek tercih etmişseniz, eşarbınızın düz olması gerekir. Sıcak ya da soğuk renk olsun fark etmez, pek çok kadın zıt renkler kombinini kullanmayı sever. Örneğin, altın sarısı bir parçanızı, yeşil ile kombinlemek şık olacaktır. Siyah ve beyaz renkler ise, en risksiz, kolay kullanabileceğiniz tesettür giyimde  renk kombini olacaktır.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Canan Sahan 30 Nisan 2016

renkleri sizin kadar olmada iyi kombine ediyorum tesekkürler tesetturay.com

İlginizi Çekebilir
Tesettür Etek Kombinleri

Tesettür Etek Kombinleri

30 Temmuz 2016
Tesettür Kombinleri

Tesettür Kombinleri

4 Haziran 2016