TesettürAy.com

Sanatci Tesettür giyim

Nurtuba Giyim 2016 Tunik Sonbahar-Kış Kolesiyonu

2017 Gamze Polat Tesettür giyim modelleri

Yeni Sezon Bayan Ayakkabı Modelleri

Tarzına Uygun Tunik Modelleri

Tesettür Tunik 9 Nisan 2016

Tarzına uygun tunik ürünleri

Tesettür, kendi başına bir tarz olarak nitelendirilir. Lakin bu tarzın da kendi içinde dalları, farklı yorumlanış biçimleri vardır. Bu şekilde giyinen bayanların birçoğu, tunik adı verilen ürünleri kullanılır. Tunikler ise farklı giyim tarzlarına hitap edecek şekilde üretilir. Sizin için en doğru modelleri seçmeniz, giyim şeklinizin belli olması için önem taşır.

Tül detaylı tunikler

2016 yılında şifon ürünlerin moda olması nedeni ile tül detaylı ürünler öne çıkar. Tunik modelleri arasında kendi tarzınıza uygun olanı seçerken, bu ürünleri aklınızda bulundurmanızı öneririz. Tarzına Uygun Tunik Modelleri

Kış mevsimine özel tunikler

Kap niteliğinde olan ve vücudu kapatan bu tunikler, tesettür tarzınıza çok uygun olur. Bu ürünleri seçmeniz dahilinde, dış giyim için ekstra bir ürün giyme gereğiniz olmaz.

Spor tarzda kot tunikler

Spor giyinmeyi seven bireyler için kot ürünler çok kullanışlıdır. Dar paça ve İspanyol paça pantolonlar ile kullanılması çok uygun olan ürün çeşitlerindendir. O gün yapmış olduğunuz kombin bağlamında, eşarp ve şal arasında seçim yaparsınız.

Tarzına Uygun Tunik Modelleri

Farklı tasarımlı tunikler

Klasik olmayan bir tazınız var ise bu modeller tam size göredir. Önü kısa ve arkası uzun olan bu modelleri seçmeniz, farklı ve elegan tarzınızı yansıtmanız için iyi bir seçim olur.

Kemerli tunik modelleri

Popülerliğini son zamanlarda azaltsa da sevilen şık tunik modelleri olması nedeni ile kullanımı devam eder.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Mevra 2016 Yaz Trendleri

Mevra 2016 Yaz Trendleri

3 Temmuz 2016