TesettürAy.com

2017 Tesettür Pardesü Modelleri

Tesettür Giyim Online Alışveriş Siteleri

Touche 2017 Tesettür giyim modelleri

2016 Şal Modelleri

Kinoa ile zayıflama Yalanı ortaya çıktı! ,Kinoa Çay,Kinoa Toz,Kinoa Satış

Diyet 11 Haziran 2016

Kinoa ile zayıflama Yalanı ortaya çıktı! ,Kinoa Çay,Kinoa Toz,Kinoa Satış

Bildingi üzere son zamanlarda ortaya çıkan zayıflama ürünü olarak satılan ürünlerden sadece birisi olan kinoa.Gectigimiz ay açıklama yapan Sağlık bakanlığı piyasada bulunan tüm zayıflama hap ve toz çay ların zayıfalamaya degil insanları sakat bırakmaya hatta ölmesine sebeb oldugunu açıkladı.Satış yapan siteler ve firmalara gerekli cezaların uygulandıgını vede yasaklamaların yapılgınıda bize bildirdi.

Evet tüm bayanların zayıfalama istemesi bi anda kilo vermek istemelerinin ağır sonuçlar doğrurabildigini vede yalan oldugunun kaantına varıldı artık.Sizlerden ricamız bu tip ürünlere inanmamınız ve sağlıklı bir şekilde  Diyet Uzmanınana çıkmanız.Videolarda gösterilen uzmanlara pek inanmamanızı tavsiye ediyoruz.Sebebi ise bir miktar ücret karşılıgı sonuclarını düşünmeden 1 2 kelime kullanarak sizleri kandırmasıdır.

Şöyle bir düşünün ve kendinize sorun 4 yıl önce hap zayıflatıyordu 2 yıl önce adını yeni duygunuz bir meyve 1 yıl önce diyet dükkan çayları .Düşünün kaç yıldır zayıflamak için uğraştığınızı kaç paralar harçadığınızı artık bunlara son demenın vaktı geldi de geçiyor.Uzman bir diyet doktoruna çıkıp insülin dirençinizi ve tiroid bezlerinizi kontol ettirdinizmi de diyet yapıyorsunuz.Ya bu sebeblerden kilo veremediginizi hiç düşünmedinizmi ?

Sağlıklı kilo vermek için uzman bir diyet doktoruna çıkın insülin dirençınızı ve tiroid bezlerinizi ölçtürün.Eğerki bir problem var ise onlar sizlere zaten nasıl diyet yapıcagınızı neyi kullanıp neyi kullanmıyacagınızı söylüyeceklerdir.

 

Kinoa ile zayıflama Yalanı ortaya çıktı! ,Kinoa Çay,Kinoa Toz,Kinoa Satış

Tamam şu A ürününü kullanarak 20 kilo vermiş birişsi var diye duydunuz yaptınız veremediniz.Neden düzenli spor yapan aynı zamanlar doktorunun verdigi diyet listesini uygulayarak 30 kilo verenin dedigini yapmadınız ? Çünkü yürümek spor yapmak istemiyorsunuz.

Kilo vermek için bir ton para harçamaya son verin ve bir uzman doktora çıkın neden kilo veremediğinizi sorun onların verdiği diyeti uygularak kilo verin.

Bir kaç resim ile size gerçek kilo nasıl verilir ve o kilo nasıl kurulur gösterecegim

Kinoa ile zayıflama Yalanı ortaya çıktı! ,Kinoa Çay,Kinoa Toz,Kinoa Satış Kinoa ile zayıflama Yalanı ortaya çıktı! ,Kinoa Çay,Kinoa Toz,Kinoa Satış

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir