TesettürAy.com

Gamze Polat 2016 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Bindallı Modelleri

LCW ile Tesettür Tunik Modelleri

Geniş Etek Modelleri

Kayra Elbise Modelleri

Kayra elbise modelleri tesettür giyim içinde bu sene yeni sezon modelleri içinde rengarenk bir hava estirirken, hem gündelik hayatta hemde iş hayatı içinde bulunan bayanların rahatlıkla giyinecekleri elbise modelleri yer almaktadır. Giyildiğinde bayanın kendini rahat olduğu kadar şık hissetmesine de olanak sağlayan elbise modelleri tesettür giyimde de şıklığın olabileceğini göstermektedir.

Tesettür giyimde bilindik bir marka olan kayra elbise modelleri ile bayanların isteklerine cevap veren kalitesi ile de taviz vermeyen etkili bir marka. Tesettür giyimde üst sıralarda yer almasının en büyük sebeplerinden biride müşteri memnuniyetine önem vermesi ve müşteri odaklı olarak çalışarak isteklere hızlı bir şekilde cevap vermesinden kaynaklanmaktadır.

Kayra giyimin tasarımları içinde yer alan elbise modelleri modaya uygun detaylar ile elbiseye verilen hareket ile görsel olarak şık bir görüntü oluşturulurken tesettür giyime de uygun olarak tasarlanmıştır. Elbise seçenekleri içinde günlük ve abiye tarzlara yer verilirken genelde elegant ve vintage tarzındaki modelleri tercih etmektedir.
Yaz aylarının geldiği şu günlerde mevsimin yeni sezon elbise modellerini piyasa çıkartan kayra giyim, tesettür giyimin yaz aylarında rahat ve serin tutacak kıyafetler tercih ederek tasarlaması da bayanların elbise tercihlerini arttırmakta. Çok detaylı ve bir çok parçadan oluşan tesettür giyim, sıcak yaz aylarında sizi bunaltmayacak ve giyiminiz içinde rahat olmanıza imkan sağlayacaktır.

Genellikle bu senenin modası olan yeşil, haki, pembe, sarı, turkuaz gibi renklere öncelik verirken, tulum, çizgili ve yarasa kollu elbise modelleri ile de değişik bir hava yakalamak isteyen genç ve orta yaştaki bayanlar için elbise modellerine de yer verilmiştir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Fulyan 2017 Tesettür Giyim

Fulyan 2017 Tesettür Giyim

23 Ağustos 2016