Gamze Polat Tesettür Abiye Modelleri

  • 05 Kasım 2018
  • 625 kez görüntülendi.
Gamze Polat Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyim tarzı “moda” olarak anılan popüler stillerden oldukça uzak bir yerdedir. Nitekim muhafazakar yaşam biçimi, kadınların vücut hatlarını gizleyen kıyafetler giymelerini şart koşmaktadır. Ancak tesettürün de kendi içinde bir estetiğe sahip olduğunu söylemek mümkün. Gamze Polat tesettür abiye modelleri bu estetiğe uygun biçimde üretilen modellere sahip.

Gamze Polat’ın tasarımlarında diğer birçok tesettür markasından farklı bir çizgiye sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Geleneksel desenler Gamze Polat tesettür abiye modelleri tasarımlarında yerini bulsa da, dantel işlemeler yerine baskı tekniği tercih ediliyor. Motifler kıyafetin üstüne sonradan eklenen dantellerle değil, kumaş boyama ve baskı tekniğiyle estetik bir biçimde yansıtılıyor.

Gamze Polat Tesettür Abiye Ön Plana Çıkan Motifler

Tasarımcının kataloglarında yer alan abiye modellerinde Osmanlı ve Alaturka motiflerin yanında Anadolu’da yüzlerce yıldır kullanılan geleneksel motifleri de görmek mümkün. Sarmaşık, çiçek gibi desenler abiye tasarımlarında oldukça sık kullanılıyor. Belirtildiği gibi genellikle baskı tekniği kullanılsa da dantel işlemeli modeller de mevcut. Farklı beden seçenekleriyle satışa sunulan Gamze Polat tesettür abiye modelleri arasında her yaşa uygun ürünler bulunuyor.

Gamze Polat Tesettür Abiye Model Seçenekleri

Bahar Abiye, Gamze Polat tesettür abiye modelleri arasında en çok göze çarpan ürünlerden biri. Siyah ve somon renklerinin kullanıldığı bu abiyede gövde kısmındaki çiçek ve sarmaşık işlemeleri dikkat çekiyor. Özellikle genç kadınların hoşuna gidecek olan Bahar Abiye, gerek gündelik hayatta gerekse düğün, nişan gibi günlerde giymek için oldukça uygun.

Firmanın ürünleri arasında nişanlık olarak kullanılabilecek modeller de bulunuyor. Gelincik abiye buna örnek gösterilebilir. Nar çiçeği ve Ekru renkleriyle satışa sunulan Gelincik Abiye, sade ve estetik tasarımıyla özel günlerde giymek ve nişanlık olarak kullanmak için oldukça uygun. Gamze Polat tesettür abiye modelleri arasında farklı bir yere sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Eliz Abiye, Gamze Polat’ın nadir dantel işlemeli modellerinden biri. Haki renkte üretilen bu abiyenin gövde kısmında dantel işlemeli sarmaşık motifleri yer alıyor. Oldukça estetik bir model olmakla birlikte gerek genç yaş gerekse orta yaş için uygun olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Matmazel Abiye de Haki renkte üretilen başka bir model olarak Gamze Polat tesettür abiye modelleri arasında ön plana çıkıyor. Tek parça bir model olan Matmazel abiye, kıyafetin tamamını kaplayan baskı çiçek motifleriyle göze çarpıyor. Alaturka desenlerin ön plana çıktığı bu modelin oldukça rahat ve konforlu bir kıyafet olduğunu da belirtmek gerekir. Gerek özel günlerde gerekse gündelik giyimde rahatlıkla kullanılabilir.

Diğer modeller için Gamze Polat kategorisini ziyaret edebilirsiniz..

Barok esintili modeller de genç kuşağa hitap ediyor. Bu modellerin bir diğer avantajı ise iş giyimi için uygun olmaları. Gamze Polat tesettür abiye modelleri arasında Lauren gibi Klasik Avrupa ve Barok esintili modeller de yer alıyor. Birbirinden güzel abiye modellerini kataloglarında bulunduran Gamze Polat, farklı çizgisini uzun süre koruyacak gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ