TesettürAy.com

Bayan Deri Çanta Modelleri

MerveModa 2016 Tunik Modelleri

Haşema Modelleri ve Hasema fiyatları , Büyük beden Haşema

Tesettür Markaları 2017 Sezonu

En Yeni Eşarp Modelleri

Tesettür Başörtüsü 17 Mayıs 2016

Eşarplar bütün tesettürlü kadınların kullanması gerektiği bir aksesuardır. Aksesuar olarak adlandırıyoruz, çünkü birçok kumaşı eşarp olarak kullanabilirsiniz. Şal bile eşarp yerine geçebilir. Yeter ki başınızı örteceğiniz kumaş saçınızı saklasın ve sadece yüzünüzün görüneceği şekilde olsun. Tesettür giyimde eşarp çok önemlidir, çünkü biliyorsunuz ki tesettürlü giyim, kapalı giyim anlamına gelmektedir ve kapanabilmek için de eşarba ihtiyacınız var. Bu sebeple eğer tesettürlü giyinecekseniz, eşarbınızın da olması gerekiyor. Eşarp modellerinde de farklı modeller bulunur. Renklerinden tutun ki desenlerine kadar farklı modeller bulabilirsiniz. Hatta bazıları el örgülü veya dantelli olabilmektedir. Bunların hepsi tamamen sizin nasıl bir eşarp istediğinize bağlıdır. Dolayısıyla istediğiniz eşarp türünü bulana kadar biraz araştırmanız gerekebilir.

En Yeni Eşarp Modelleri

Eşarpların renklerinden yola çıktığımızda, birçok farklı renklerde eşarplar bulabilirsiniz. Bazıları düz tek renkten oluşan eşarplar olacaktır, bazıları ise karışık renklerde olabilmektedir. Bugünlerde çiçekli veya geometrik desenli eşarplar çok fazla tercih edilmektedir. Dolayısıyla bu tür eşarplar tasarlanırken, hangi renklerin uyum sağlayacağı konusunda da dikkat etmek gerekiyor. Çiçeklerin veya desenlerin hangi renkte olacağı ve hangi renkteki bir eşarpla uyum sağlayacağını çok iyi düşünmek gerekiyor. Tek veya çift renk olduğunda her şey daha kolay, fakat işin içine daha fazla renk girdiğinde ise iş daha da zorlaşıyor. Tesettür giyim bir moda değildir, fakat moda dünyasında da yerini almıştır ve kendi çapında farklı modeller üretmeye başlamıştır.

Eşarp alırken düşünmeniz gereken bir başka konu ise, eşarpınızın hangi kumaştan olmasını istediğinizdir. Bazıları ipek olabilir, bazıları normal keten veya farklı kumaşlardan olabilmektedir. Eşarp tesettürlü bir kadının başını örtmesi için önemli olan bir aksesuardır, dolayısıyla burada önemli olan eşarpın rengi veya üzerindeki desenler değil, fakat dışarıya çıkacağı zaman, elbette elbisesi ile uygun bir şekilde bir eşarp takmak ister. Böyle bir durumda evinde birkaç tane farklı eşarpın bulunması çok iyi olmaktadır. Birkaç tane düz renkte olabilir, birkaç tane desenli ve birkaç tane örneğin eşarp şeklinde kullanabilinecek bir şal olursa gardrop tamam. Başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. En yeni ve bu yıl rövanşta olan eşarp modelleri genellikle açık ve parlak renkler olmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Dantel Şal Renkleri

Dantel Şal Renkleri

8 Haziran 2016
Tafta Şal Modelleri

Tafta Şal Modelleri

12 Mayıs 2016
2016 Şal Modelleri

2016 Şal Modelleri

2 Mayıs 2016
2016 Eşarp Modelleri

2016 Eşarp Modelleri

29 Nisan 2016