TesettürAy.com

Tesettürlü Uzun Elbise Modelleri

Önerdiğimiz Kap Modelleri

Tesettürlü Giyim Firmaları Arttı

Dantel Detaylı Tesettür Elbise Modelleri

Dantel Şal Renkleri

Tesettür Başörtüsü 8 Haziran 2016

Dantel Şal Renkleri

             Kadınların çoğu moda ve aksesuarlara çok düşkün olurlar ve bu sebeple dışarıya çıktıkları zaman, hoşlarına giden bir mağaza varsa mutlaka içeriye girerler. Kadınların gözlerine çarpan aksesuarlardan bir tanesi mutlaka şal olur. Farklı renklerde ve desenlerde şallar ve kadınlar özellikle kendi elbiselerine uygun şekilde aksesuar alışverişi yapmaya çalışırlar. Dantel şal olduğu zaman, şalın kenarında dantel ve el işlemeleri olmaktadır. Farklı renklerde şal bulabilirsiniz. Koyu renklerle koyu renkli şalları, açık renkli elbiselerinizle açık renkte şallar bulabilirsiniz. İnternetten ve dergilerden birçok dantel şal örnekleri bulabilir, hatta yeteneğiniz varsa ve eliniz yatkınsa, dantel şal modellerini kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Kolay değil, fakat zor da değil ve imkansız da değil.

 

Dantel Şal Renkleri Dantel Şal Renkleri

Hangi renkte şal isterseniz isteyin, hepsini bulabilirsiniz. El örgülü şallardan tutun ki normal düz makine örgüsü ile yapılan şala kadar hepsini bulabilirsiniz. Şalı her şey ile kullanabilirsiniz. Tesettürlü kadınlar özellikle başını bağlamak için şal kullanır, fakat diğer yandan, bazı kadınlar hem başını örtmeyi, hem de şal olarak kullanmayı da sevenler vardır. Biraz fazla kendisini kapatmış oluyor, fakat bu tür kullanımlar da mümkündür. Şalları birçok farklı şekillerde kullanabileceğinizden dolayı, çok kullanışlı bir aksesuardır ve bu yüzden de birçok kadın şal kullanmasını sever. Sizde hangi renkte veya hangi elbisenize uygun bir şal istiyorsanız, araştırabilirsiniz. Aldığınız şalı ille aldığınız gibi kullanmak zorunda da değilsiniz.

Dantel Şal Renkleri Dantel Şal Renkleri

İsterseniz üzerine işlemeler veya farklı tasarımlar yapıp aldığınız şalı bu sefer de kendi şalınız olarak kullanabilirsiniz. Şal gerçekten çok kullanışlı ve işe arayan bir aksesuardır. Hatta birçok erkekte şal kullanabiliyor. Özellikle bu dönemdeki genç erkekler, bazen moda niyetine şal kullanabiliyorlar. Dantelli şal renkleri arasında isterseniz mavi, ister bordo, isterseniz de yeşil veya pembe ya da pudra pembesi gibi birçok farklı renkler bulabilirsiniz. Genelde şallar çok pahalı değildir, bu sebeple bir seferde birden fazla alma şansına da sahip olabilirsiniz. En pahalı olan şal modelleri genelde ipek yapımı şallar olmaktadır ki bunların fiyatları ise birkaç yüz liraya kadar çıkabilmektedir.

Dantel Şal Renkleri Dantel Şal Renkleri Dantel Şal Renkleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En Yeni Eşarp Modelleri

En Yeni Eşarp Modelleri

17 Mayıs 2016
Tafta Şal Modelleri

Tafta Şal Modelleri

12 Mayıs 2016
2016 Şal Modelleri

2016 Şal Modelleri

2 Mayıs 2016
2016 Eşarp Modelleri

2016 Eşarp Modelleri

29 Nisan 2016