TesettürAy.com

Kinoa ile zayıflayanlar – Kinoa Kullananlar – Kinoa yorumları – Kinoa Plus Nedir -Güllü kinoa

Son Günlerin En Güzel Ve Şık Kap Ürünleri

Âlâ Tesettür Giyim 2016-2017 Sezonu ürünleri

MerveModa 2016 Tunik Modelleri

Dantel Detaylı Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbise 17 Nisan 2016

Günümüz modası içinde uzun zamandır yer alan dantel tesettür giyim içinde de yerini alarak bayanların elbiselerinde detay olarak kullanılmıştır. Fazla abartının tesettür giyimde tercih edilmemesi nedeni ile zarif bir görüntü vermek ve elbiseye hareket katmak için kullanılmaktadır. Özellikle abiye elbise modelleri içinde dantel kullanımına fazlaca yer verilerek tesettürlü olarak ta abiye giyinileceğini göstermektedir.

Dantelin kumaş ile doğru bir şekilde buluşması ve doğru olarak dikilmesi ile tasarlanan dantel elbise modelleri giyildiğinde bayanlara oldukça fazla zerafet ve şıklık vermektedir. Dantel elbiseleri daha gösterişli hale getirmek için uygun bir ayakkabı, çanta ve tesettürün en önemli aksesuarı olan eşarp ve şal seçimi ile doğru bir şekilde kombinlemek gerekir ki buda sizi daha şık göstersin.
Tesettür giyinen bayanların günlük elbise modellerinin yaka, kol cep askı gibi detayları dantel kullanılarak tasarlanan elbiseler özellikle çalışan bayanlar kadar günlük giyim içinde seçilmektedir.
Yine tesettür giyimde abiye tarzı verilmek için sade bir elbiseye dantel ile oldukça şık görünen bir elbise oluşturulmaktadır. Özellikle Boydan elbise modellerinin yan tarafına boydan farklı bir dantel ilave edilerek dantel vurgusu verilen elbise modelleri ise eşarp ve şal seçimininde dantel renginde seçilerek kombinlenmesi ile şık bir görsellik oluşturulmaktadır. Siyah elbise üzerine bordo dantel işlenen balık elbise modeli bordo bir şal ile kombinlenmesi tüm dikkatleri sizin üzerinize çekecek kadar şık olmanızı sağlayacağı kadar zarif ve feminen bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Armine Abiye Modelleri

Armine Abiye Modelleri

6 Haziran 2016
Armine Elbise Modelleri

Armine Elbise Modelleri

10 Mayıs 2016
Aramiss Elbise Modelleri

Aramiss Elbise Modelleri

27 Nisan 2016