TesettürAy.com

Nihan Tesettür Giyim 16/17 Sonbahar-Kış sezonu

Tesettür Nişanlık Modelleri

Önerdiğimiz Kap Modelleri

Tesettür Kap 2017 Modelleri

Birbirinden Şık Tesettür Tunikleri

Tesettür Tunik 30 Mart 2016

Modası geçmeyen tesettür tunikleri

Birbirinden şık tesettür tunikleri, tesettür modasının yıllardır vazgeçemediği ürünlerdendir. Yıldan yıla yenilenen ve güzelleşen modeller ile tesettürlü giyinmek isteyen, her yaş grubu kadının önem verdiği parçalardan olmuştur. Modellerin şık yapıda olması, tesettürlü genç kızlar tarafından çok beğeniliyor. Aynı zamanda diğer bayanların tesettüre karşı olumlu düşünceler içine girmesi bu sayede daha da mümkün oluyor. Uzun, kısa, sade, pelerinli v.b farklı niteliklerde tunik bulmak mümkündür.

Birbirinden Şık Tesettür Tunikleri

Dantel aksesuarlı zarif tunik modelleri

Son yılların modasında öne çıkan dantel, tesettür tuniklerinin güzelliğini olumlu yönde etkiliyor. Kullanıldığı ürünün cazibesini artıran ve sadeliği kıran bir yöntemdir. Birbirinden şık tesettür tunikleri, her mevsim kullanabileceğiniz bir ürün olmak ile birlikte, bu tarz ürünler yaz-bahar aylarında çok tercih ediliyor.

Birbirinden Şık Tesettür Tunikleri

Şıklığını sadelinden alan tunik modelleri

Özellikle iş ve ofis yaşantısı için tercih edilebilecek en ideal tesettür kıyafetlerinden biridir. Yapılan kombin doğrultusunda, davetlere katılmanız da mümkün olur. Modelin sadeliği nedeniyle, beraberinde kullanılan ürün ve aksesuarları parlatmada fayda vardır.

Birbirinden Şık Tesettür Tunikleri

Tesettür giyimde şıklığın yeni versiyonu: pelerinli ve omuz detaylı tunikler

Birbirinden şık tesettür tunikleri 2016 yılında pelerinleri ile geliyor. İşinin asil görünümüne katkı sağlayan bu modeller, katılmak istediğiniz davetlerde sizi çok iyi anlatacaktır. Yaka detayı gücünüzü, zarafetinizi ve etkinizi ortaya koyuyor. Pelerinli modeller ise şıklığın, zarifliğin ve inceliğin simgesi olarak kullanılıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Mevra 2016 Yaz Trendleri

Mevra 2016 Yaz Trendleri

3 Temmuz 2016