TesettürAy.com

2017 Al-Marwah Tesettür giyim modelleri

En İyi 10 Tesettür Pardesü

Tesettürlü Dantelli Gelinlik

Tesettürlü Sünnet Annesi Kıyafetleri

2016 Tesettür Sevgili Kombinleri

Slider, Tesettür Kombinleri 11 Mayıs 2016

2016 Tesettür Sevgili Kombinleri

Son yılların moda akımı sevgiliyle aynı kıyafetleri giymek. Her anlamda tamamlanmak isteyen gençler aynı kıyafetleri giyerek sevgilerini görsel anlamda da birbirlerine göstermektedirler. Özellikle özel günlerde birbirleri için hediye arayışında olan çiftlerin vazgeçilmez hediyeleri arasında yer almaktadır. Her anlamda uyumu yakalama gayretinde olan gençler aynı kıyafetleri giymeyi tercih ederek birçoğumuzun onlara imrenerek bakmamıza neden olmaktadırlar. Aynı kıyafetleri giyerek sevimli görünen çiftler yaptıkları kombinler de hem tarzı hem de şıklığı bir arada yakalayabilirler.

2016 tesettür sevgili kombinlerinde spor ayakkabı, hırka, kazak, tişört, sweet, gömlek ve saat kombinleri başta gelmektedir. Tesettür sevgili kombinleri modasında seçenekler biraz daha kısıtlı olsa da çiftler yaratıcı zekalarıyla bu sorunun üstesinden gelebilirler. Örneğin erkek arkadaşınıza çok yakışacağınızı düşündüğünüz gömlekten iki tane alabilir ve birini sevgilinize hediye edebilirsiniz. Kendiniz için aldığınız diğer gömleği tunik olarak giyebilir ya da gömleğin üzerine uzun yelek giyerek onunla buluşmaya gidebilirsiniz. Çok beğendiğiniz kazağın aynısından sevgilinize hediye edebilir sonraki buluşmada aynı kazakları giyerek uyumlu bir çift havası yaratabilirsiniz. Tercihlerinizi yaparken sevgilinize alacağınız kombinin de onun tarzına uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Tesettür sevgili kombinlerinde çiftler bir elmanın iki yarısıyız mesajını vererek duygusal uyumu birbirleriyle aynı kıyafetleri giyerek de yansıtmaktadırlar.

İnternet sitelerinde ya da bir çok tesettür giyime hizmet veren mağazalarda tesettür sevgili kombin seçenekleri bulabilir, satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış.

simge 22 Mayıs 2016

çooook güzel nasıl alabilirim

şeyma 13 Haziran 2016

Bende satiyorlar zannediyorum. Ariyorum iki saattir. Tesettür magazalarinda yada internet sitelerinde bulabilirsiniz demis. Sagol ya cok yardimci oldun..

Tadmin 14 Haziran 2016

tozlu da satışını yapıyor hanfendi biz sadece tanıtım yapıyoruz satışımız yoktur

şerife curuk 13 Haziran 2016

Nasıl sipariş verebilirim.

şerife curuk 13 Haziran 2016

Ben gömleklerden istiyorum.

esin çelik 16 Haziran 2016

çok güzel bitanem sana sesleniyorum ikimize alllllllll

Sibel ucuncu 30 Temmuz 2016

?

İlginizi Çekebilir
Ferace 2017 Kış modelleri

Ferace 2017 Kış modelleri

30 Ağustos 2016
Tesettür Etek Kombinleri

Tesettür Etek Kombinleri

30 Temmuz 2016